WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCHBiuletyn nr 8: Nowe dźwigniki podposadzkowe dwukolumnowe ROTARY

Dział: Dźwigniki samochodowe

Odbiorcy
:: Urzędowe Stacje Kontroli Pojazdów
:: Autoryzowane Stacje Obsługi
:: Serwisy Niezależne

Szanowni Państwo

Informujemy Państwa, że od początku 2004 r. wprowadzamy do sprzedaży nowe dźwigniki podposadzkowe dwukolumnowe ROTARY. Zastępują one rodzinę SL 29 (SL-29 RA i SL-29 FP).

Dźwigniki ROTARY SL235MP, SL235RA, SL235BR, SL235DOR są przeznaczone do podnoszenia pojazdów samochodowych o masie całkowitej maksymalnie do 3500 kg. Dźwignik SL250RA o masie do 5000 kg. Są one zaliczane do najnowocześniejszych ekologicznych dźwigników podposadzkowych ponieważ cały mechanizm znajduje się w kuwecie. Dźwigniki tego typu posiadają wszystkie zalety dźwigników dwukolumnowych. Dodatkowa zaletą jest płaska podłoga posadzki (bez zbędnych kolumn). Ułatwia to utrzymanie w czystości stanowiska roboczego. Kolumny znajdujące się pod pojazdem ułatwiają także naprawę lub obsługę pojazdu. Dźwigniki wyposażone są w napęd elektrohydrauliczny.

Do zalet tego typu dźwigników należą:
  • cicha praca
  • możliwość opuszczenia pojazdów w przypadku baraku zasilania prądowego
  • zajmowanie małej powierzchni warsztatowej (w pozycji złożonej)
  • długoletnia bezawaryjna praca

Nowa rodzina dźwigników SL charakteryzuje się także dużo większymi możliwościami. Zastosowanie ramion o zmiennej długości, podpór progowych lub najazdów predysponuje serię SL do pracy praktycznie w każdym rodzaju serwisu. Duża liczba opcji (np. "szarapaki hydrauliczne, zestaw do pomiaru geometrii, dodatkowe oświetlenie podłogowe) pozwoli na sprostanie nawet najbardziej wymagającym potrzebom.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się KATALOGIEM oraz rysunkami nowych dźwigników. Informacje te znajdują się w produktach ROTARY.


WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH