WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCHBiuletyn nr 17: Supernowoczesne montażownice do kół HAWEKA FOX

Dział: Montażownice do kół

Odbiorcy
:: Serwisy Opon
:: Autoryzowane Stacje Obsługi
:: Serwisy Niezależne

Szanowni Państwo

Informujemy Państwa, że firma nasza wprowadziła na rynek najnowocześniejsze na świecie urządzenia do montażu kół HAWEKA FOX.

Montówki te posiadają specjalny elektryczno - pneumatyczno - hydrauliczny napęd pozwalający na bardzo precyzyjną obsługę. Hydrauliczny system zbijania pozwala na demontaż, bez uszkodzeń, każdej nawet bardzo sztywnej opony.

Najbardziej zaawansowaną wersję stanowi montówka FOX Robofit. Jest ona wyposażona w innowacyjny system ROBOFIT umożliwiający montaż i demontaż, bez użycia tradycyjnej łyżki montażowej, każdego rodzaju kół w tym Run Flat i Pax. Głowica systemu ROBOFIT składa się z dwóch części wykonanych z bardzo mocnego tworzywa, jednej służącej do demontażu a drugiej do montażu opony na feldze. Dzięki zastosowaniu specjalnego napędu głowicy obsługa opon jest prosta i szybka a przy tym całkowicie bezpieczna. Montówka może być, opcjonalnie, wyposażona w specjalną kamerę wraz z monitorem do podglądu operacji przeprowadzonych od spodu koła, dźwignik do unoszenia mocowanego koła oraz w system TI dodmuchu powietrza. HAWEKA FOX stanowi znakomite uzupełnienie wyważarki HUNTER GSP 9712.

Dane HAWEKA FOX ROBOFIT
Zakres mocowania uchwytu zewnętrznego 10-24"
Zakres moccowania uchwytu wewnętrznego 10-24"
Maksymalna szerokośc koła 19"
Maksymalna średnica koła 1050 mm (41")
Maksymalna siła zbijaka 2000 kg
Wymiary: wys. x gł. x szer. (maksymalnie) 2300 x 1650 x 2200 mm
Masa montówki 488 kg
Zasilanie pneumatyczne 10 bar
Prędkości stołu 9,5-19 obr./min.

Dystrybutor Wimad Sp. j.


WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH