WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCHBiuletyn nr 30: Wyważarka HUNTER GSP 9200

Dział: Wyważarki do kół

Odbiorcy
:: Serwisy Opon
:: Autoryzowane Stacje Obsługi
:: Serwisy Niezależne

Szanowni Państwo

Informujemy Państwa, że nasza firma wprowadza do sprzedaży nowy produkt HUNTER Engineering Company - wyważarkę GSP 9200.

Wyważarka ta wyposażona jest w łatwy do użycia graficzny wyświetlacz LCD, który przyspiesza obsługę i jest popularny wśród obsługujących techników. Dodatkową zaletą urządzenia są opcje ServoDrive oraz SmartWeight dzięki którym HUNTER GSP 9200 zapewnia szybkość, dokładność oraz łatwość obsługi.

Technologia SmartWeight wyznacza nowy etap w wyważaniu kół. Znacznie minimalizuje zużycie ciężarków wyważających i przyspiesza proces wyważania kół, dzięki czemu redukuje koszty materiałów i koszty pracy. Innowacyjność technologii polega na pomiarze i analizie sił bezpośrednio odpowiedzialnych za drgania.

W odróżnieniu od wyważania tradycyjnego, którego podstawę stanowi obliczenie i rozmieszczenie masy wyważającej, SmartWeight analizuje siły statyczne i pary sił odpowiadające za niewyważenie dynamiczne, będące przyczynami drgań.

ServoDrive jest opatentowanym programowanym napędem oferującym operatorowi pełną kontrolę i szybkie wyważanie. Koło może być obracane w obu kierunkach ze zmienną prędkością. Miejsce nabicia lub naklejenia ciężarka jest automatycznie pozycjonowane dla zadanego miejsca, podczas gdy ServoPush pozwala na szybką zmianę pozycji ciężarka.

Wspomnieć także należy, że wyważarka HUNTER GSP 9200 wyposażona jest w:
  • Wewnętrzne ramię Dataset umożliwiające precyzyjne umieszczanie ciężarków. Automatycznie mierzy ono koła o rozmiarze do 28 cali.
  • Zewnętrzne ramię pomiarowe Dataset, które wraz z ramieniem wewnętrznym pozwala na szybsze wprowadzanie rozmiarów koła oraz przyklejenie ciężarków przy jednoczesnym zwiększeniu precyzji i wykonaniu operacji wyważania w jednym cyklu.
  • Przycisk w dole korpusu (pedał) powodujący zapisanie wprowadzanych parametrów koła. Pedał działa również jako hamulec ułatwiający dokręcenie nakrętki uchwytu szybkomocującego jak i jego ściąganie.
  • Opcję Split Weight, która daje wiele możliwości przyklejenia ciężarka oraz redukcji jego wielkości. Opcja Split Spoke wskazuje optymalne miejsce mocowania ciężarka na kole.
  • System ServoDriver eliminujący ręczne zakręcanie nakrętki przyspieszając mocowanie uchwytu. System uruchamiany jest podwójnym naciśnięciem pedału.

Dystrybutor: WIMAD Sp. j., ul. Strachocińska 27, 51-511 Wrocław
Telefon: 071 346 66 26, e-mail: info@wimad.com.pl


WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH