WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCHBiuletyn nr 63: Targi Motoryzacyjne Auto Moto Salon Rzeszów '2011

Szanowni Państwo

17 i 18 września 2011 r. firma nasza brała udział w III Targach Motoryzacyjnych AUTO MOTO SALON zorganizowanych w Rzeszowie. Impreza została podzielona na dwie części. Na górnym poziomie hali Podpromie lokalni dealerzy prezentowali samochody. Po raz pierwszy w Polsce na imprezie targowej zaprezentowano nowe BMW serii 1.
Można było także zobaczyć najnowsze model Hyundaia Veloster oraz I40. Ford prezentował nowego Focusa.

Na parterze umieszczono stoiska firm zajmujących się wyposażaniem serwisów samochodowych. Obok kilku firm lokalnych działających na terenie województwa podkarpackiego i województw ościennych można było obejrzeć ofertę dużych dystrybutorów prowadzących sprzedaż na terenie całej Polski. Dzięki temu odwiedzający mieli możliwość porównania urządzeń najtańszych ze sprzętem uznanych marek.

Nasza firma zaprezentowała urządzenia Hunter: wyważarkę GSP 9722 19E z "testem drogowym", komputerowy system kontroli i regulacji geometrii kół i osi pojazdów w systemie 3D - HUNTER WA 140 z kamerami HS401-CM2E, montówkę TCX3000 – nowoczesny automat do obsługi wszelkiego typu kół oraz wyważarkę WIMAD z nowej serii własnych urzadzeń promowanych przez naszą firmę. Pierwszego dnia odwiedziło nas niewielu klientów. Znacznie większym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja na górnym poziomie. Drugiego dnia (niedziela) odwiedzających było już znacznie więcej. Zawitali do nas aktualni klienci pytając o nowości a także nowi klienci zainteresowani sprzedawanym przez nas sprzętem. Bardzo interesujące były także nowe kontakty handlowe nawiązane pomiędzy wystawcami.

W Rzeszowie warto było zaistnieć. Południowo-wschodnia Polska jest terenem z dużą ilością firm stawiających na rozwój. Jest to równocześnie obszar położony w dużej odległości od innych ośrodków targowych (Poznań, Warszawa) i część klientów z różnych powodów rezygnuje z dalekich wyjazdów wybierając lokalne imprezy. Warto także wspomnieć, że rzeszowskie targi wyposażenia skierowane były głównie do serwisów zajmujących się ogumieniem. Stąd duża ilość prezentowanych różnego typu wyważarek i montówek.

A oto krótka fotorelacja:

Nasze stoisko od frontu. Na wprost
montówka HUNTER TCX3000 i wyważarka WIMAD W 8
Od lewej, wyważarka HUNTER GSP9700,
montówka HUNTER TCX3000, wyważarka WIMAD W 8
Nasze stoisko z boku. Na pierwszym planie
urządzenie do regulacji geometrii HUNTER
Stara poczciwa Syrena jak po zejściu z linii montażowej,
aż łezka się kręci w oku...
Na targach nie zabrakło płci pięknej
pięknych samochodów,
i kolejnych...
kolejnych pięknych samochodów.

WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH