WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCHBiuletyn nr 135: Targi Techniki Motoryzacyjnej 2022 w Poznaniu

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w następstwie rosyjskiej agresji na Ukrainę i wojny w tym kraju, postanowiliśmy przekazać fundusze przeznaczone na targi TTM 2022 w Poznaniu na cele pomocowe (humanitarne) w Ukrainie. Dlatego też nie będzie naszej firmy na tegorocznych targach, nie jest to też naszym zdaniem dobry czas na imprezy wystawiennicze.

Jednocześnie do klientów, którzy zechcą zobaczyć nowości oferowane przez takich producentów, jak HUNTER, ROTARY, HOFMANN MEGAPLAN, SAXON, ITALGARAGE kierujemy zaproszenie na prezentacje urządzeń w naszym Centrum Szkoleniowym. Prezentacje te z pewnością pozwolą w większym stopniu niż w warunkach targowych skupić się na aspektach technicznych i ekonomicznych naszych rozwiązań dla warsztatów.

Zaproszenie do odwiedzenia naszego Centrum Szkoleniowego jest związane z promocją, dla tych klientów, którzy złożą zamówienia w okresie od 1 kwietnia do 30 kwietnia b.r. Polegać ma ona na udzieleniu rabatu „startowego” w wysokości 10% od aktualnych cen katalogowych. Dalsze szczegóły uzyskają Państwo u naszych Przedstawicieli Handlowych.

Serdecznie Zapraszamy do wizyty we Wrocławiu!


WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH